SIEDZIBA FIRMY

ADW Logistic
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
ul. Kopernika 95A
15-396 Białystok

NIP: 542-324-07-02
REGON: 200894675

 e-mail: biuro@adwlogistic.pl
 tel. +48 85 877 75 41
 fax. +48 85 877 75 42

ZARZĄD

avatar

Daniel Wronkowski

Prezes Zarządu

 d.wronkowski@adwlogistic.pl

 51604934

Urszula Mucharska

Dyrektor finansowy

  +48 534 398 933

  ksiegowosc@adwlogistic.pl

  3586005

ADW DZIAŁ HANDLOWY

Michał Choiński

Kierownik działu TSL

  +48 518 516 180

 m.choinski@multiccobi.pl

ADW Logistic 47789855

Rafal Muczyń Team Leader

Rafał Muczyń

Team Leader

  +48 733 930 306

  r.muczyn@adwlogistic.pl

ADW Logistic  52050610

Tomasz Wojtkielewicz

Tomasz Wojtkielewicz

Specjalista ds. handlu

  +48 533 670 306
t.wojtkielewicz@adwlogistic.pl

ADW Logistic  51709929

Magdalena Olszak

Magdalena Olszak

Specjalista ds. handlu

  +48 796 670 306

m.olszak@adwlogistic.pl

ADW Logistic  51650208

Kamil Smółko

Kamil Smółko

Specjalista ds. handlu

  +48 792 670 306

  k.smolko@adwlogistic.pl

ADW Logitic 53918224

Monika Tchorewska

Monika Tchorewska

Specjalista ds. handlu

 tel. +48 533 867 030

  m.tchorewska@adwlogistic.pl

ADW Logitic 57289523

Marta Pisanko

Marta Pisanko

Specjalista ds. spedycji

 tel. +48 575 992 120

m.pisanko@adwlogistic.pl

ADW Logistic  56280638

Tomasz Cecha

Tomasz Cecha

Team Leader

  +48 575 922 120

t.cecha@adwlogistic.pl

ADW Logistic  55974861

Izabela Sienkiewicz

Izabela Sienkiewicz

Specjalista ds. spedycji

  +48 575 822 120

i.sienkiewicz@adwlogistic.pl

ADW Logistic  62867265

Przemysław Kolodko

Przemysław Kołodko

Specjalista ds. handlu

  +48 730 670 306

p.kolodko@adwlogistic.pl

ADW Logistic  64585337

Elwira Balun Team Leader

Elwira Balun

Team Leader

  +48 731 022 120

  e.balun@adwlogistic.pl

ADW Logitic 65356938

Karol Kamiński

Karol Kamiński

Specjalista ds. handlu

  +48 530 560 986

k.kaminski@adwlogistic.pl

ADW Logitic 59767132

Angelika Mrugowska

Angelika Mrugowska

Specjalista ds. spedycji

  +48 533 822 120

  a.mrugowska@adwlogistic.pl

ADW Logitic 52673987

Dawid Sibicki

Dawid Skibicki

Specjalista ds. handlu

  +48 733 670 306

d.skibicki@adwlogistic.pl

ADW Logistic  51599630

Sylwia Borowska - Beszta

Sylwia Borowska-Beszta

Specjalista ds. handlu

  +48 792 759 792

s.borowska@adwlogistic.pl

ADW Logistic  55785805

Klaudia Danilczuk

Klaudia Danilczuk

Specjalista ds. handlu

 tel. +48 728 733 295

k.danilczuk@adwlogistic.pl

ADW Logistic  51712130

Marta Sakowska

Marta Sakowska

Specjalista ds. handlu

  +48 575 670 306

  m.sakowska@adwlogistic.pl

ADW Logitic 60969949

Anna Borowska

Anna Borkowska

Specjalista ds. spedycji

  +48 730 270 306

  a.borkowska@adwlogistic.pl

ADW Logitic 62280180

Bartosz Dzimitko

Bartosz Dzimitko

Specjalista ds. spedycji

  +48 531 822 120

  b.dzimitko@adwlogistic.pl

ADW Logitic 62280180

avatar

Alicja Sworek

Handlowiec – Spedytor

  +48 577 922 121

  a.sworek@adwlogistic.pl

ADW Logitic 65048651

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO - KSIĘGOWY

Katarzyna Miszczuk Specjalista ds. kadr i wynagrodzeń

Katarzyna Miszczuk

Specjalista ds. kadr i wynagrodzeń

  +48 533 922 120

k.przeslaw@multiccobi.pl

k.miszczuk@multiccobi.pl

ADW Logistic  42577440

Ewelina Zujko Pracownik administracyjno - księgowy

Ewelina Zujko

Pracownik administracyjno-księgowy

  +48 85 741 50 83

e.zujko@multiccobi.pl

ADW Logistic  52334350

Jolanta Dzienis Kierownik działu administracyno-księgowego

Jolanta Dzienis

Kierownik działu Administarcyjno – Księgowego

  +48 85 661 01 95

j.dzienis@adwlogistic.pl

ADW Logistic  59271954

Aneta Urynowicz Pracownik administracyjno - księgowy

Aneta Urynowicz

Pracownik administracyjno-księgowy

  +48 86 741 50 83

a.urynowicz@multiccobi.pl

ADW Logistic  62235709